Создание сайтов, Киев
Вторник 15 Июля 2014
Главная О нас Цены Портфолио Контакты

Сайт-визитка

Создание сайта-визитки - это лучшее средство для предоставления основной информации о себе

подробнее

Интернет-магазин

Создание интернет-магазина предоставляет возможность заниматься продажами товаров в сети интернет

подробнее

Сайт компании

Создание сайта позволит привлечь дополнительных клиентов и улучшить качество сервиса Вашей компании

подробнее

Поддержка

Наши клиенты получают качественную и своевременную поддержку сайта, что обеспечивает стабильность

подробнее

Предложения

Интересно: Ногти и волосы даны человеку для того, чтобы доставить ему постоянное, но лёгкое занятие. /К. Прутков/
Як знайти роботу своєї мрії?


Ми часто чуємо благозвучне словосполучення «робота-мрія», але що конкретно це означає? Яку суть несе? Швидше за все це набір індивідуальних характеристик для кожної окремої людини. Але існують і загальні елементи ідеальної професії для кожного з нас.

З чого почати пошуки роботи вашої мрії

Ви закінчили університет, встигли попрацювати на декількох посадах, змінили кілька місць роботи, а внутрішньо не відчуваєте, що знайшли своє місце. Так як знайти роботу своєї мрії? Перше з чого потрібно почати - це визначитися, що саме Вам подобається. Обрана спеціальність в університеті може не завжди відображати Ваші справжні бажання і вміння. Дуже часто трапляється так, що після завершення навчання, виявляється, що обрана професія не відповідає Вашим очікуванням.

У такій ситуації головне не впадати у відчай, адже в умовах сучасного світу, існує безліч курсів, які дозволяють швидко опанувати потрібні Вам навички, не витрачаючи час на тривале навчання. Також, більшістю роботодавців передбачено навчання безпосередньо в процесі роботи, або під час стажування. Потрібно усвідомити, що робота - це місце, де Ви будете проводити приблизно третину свого життя. Тому варто звертати увагу не тільки на рівень зарплати, але і на власний інтерес до професії. Щоб робота в Києві або будь-якому іншому місті приносила Вам задоволення слід дати відповіді на наступні запитання:

  • «Що конкретно я хочу?» - мова йде не тільки про фінансову сторону питання. Згадайте, про що ви мріяли в дитинстві, юності, ким себе представляли в школі. Усвідомте самий сенс фрази «Робота моєї мрії».
  • «Що я вмію?» - до мрій, непогано приєднати ще Ваші навички та особистісні характеристики. Якщо Ви до паніки боїтеся висоти, а мрієте стати стюардесою - серйозно задумайтеся над відповідністю Вашої мрії, Вашим можливостям.
  • «Скільки я хочу заробляти?» - тут дуже важливо бути реалістом і орієнтуватися на Ваш особистий прожитковий мінімум.
  • «Скільки за це платять?» - після того, як вибрали напрямок, пошукайте вакансії і зіставте Ваші фінансові очікування з реальним запитом на ринку праці.
  • «Чи готовий (ва) я до переїзду?» - дуже актуальна проблема, особливо в великих містах. Чи готові Ви відмовитися від звичного життя, щоб знайти роботу вашої позначки?

Якщо Вам важко визначитися з вибором професії, і Ви по суті не розумієте, чим взагалі хочете займатися, тоді варто переглянути, які вакансії зараз найбільш актуальні. Хто знає, може роботодавці зачекалися саме Вас!

Як написати резюме без зайвих зусиль


Ви обрали напрямок і готові до конкретних дій. Перше, що просто необхідно зробити - це написати резюме. Це дивне слово означає документ, в якому вказуються Ваші особисті дані, інформація про освіту, досвід роботи та контактна інформація. Резюме допомагає роботодавцю швидко оцінити, наскільки Ви підходите для пропонованої посади і скоротити час пошуків ідеальної роботи.

Резюме повинно бути написано гарною літературною мовою, без помилок, чітко і лаконічно. Також повинні бути обов'язкові складові: особиста інформація, контактні дані, досвід роботи, освіта, професійні навички, додаткова інформація. І обов'язково пишіть супровідні листи в компанії, на вакансії, які Вас зацікавили. Приклади складання резюме та супровідних листів можна знайти в інтернеті.

Також варто вивчити якомога більше інформації про те, як найкраще складати резюме. В результаті у Вас повинен вийти документ всього на 1-2 сторінки, який буде включати в себе всю необхідну інформацію. Якщо Ви хочете подавати резюме відразу на кілька вакансій, то є сенс створити окреме резюме під кожну з них. Так Ви зможете підвищити свої шанси на успіх.


случайная работа
- разработка дизайна- программирование

Контакты

тел.:
(044) 361-76-69
(044) 223-67-08

моб.:
(097) 963-50-29
(094) 926-46-69

Украина, г.Киев,
ул.Российская, 45Б.

E-Mail:

Наши партнеры

Главная | О нас | Цены | Портфолио | Контакты

© 2006-2011 LiteSoft, Киев