Создание сайтов, Киев
Вторник 15 Июля 2014
Главная О нас Цены Портфолио Контакты

Сайт-визитка

Создание сайта-визитки - это лучшее средство для предоставления основной информации о себе

подробнее

Интернет-магазин

Создание интернет-магазина предоставляет возможность заниматься продажами товаров в сети интернет

подробнее

Сайт компании

Создание сайта позволит привлечь дополнительных клиентов и улучшить качество сервиса Вашей компании

подробнее

Поддержка

Наши клиенты получают качественную и своевременную поддержку сайта, что обеспечивает стабильность

подробнее

Предложения

Интересно: Ногти и волосы даны человеку для того, чтобы доставить ему постоянное, но лёгкое занятие. /К. Прутков/
Тендери УкрнафтиУкрнафта є однією за найбільш масштабних компаній України. Вона володіє великою кількістю АЗС, та має право на видобуток значної кількості природних родовищ. Це робить її дуже привабливою з точки зору партнерства та ведення бізнесу. Чимало приватних підприємств були б не проти отримати такого значного замовника, адже це гарант надзвичайно масштабної угоди та дуже непоганого прибутку. До того ж бути виконавцем або постачальником для такої компанії як Укрнафта надзвичайно престижно та це може привернути увагу багатьох інших клієнтів.

З 2016 року всі державні підприємства, включаючи Укрнафту, зобов’язані проводити відкритий тендер для забезпечення себе певними товарами чи послугами. Це значить, що з того часу кожне приватне підприємство мало теоретичну можливість отримати замовлення від Укрнафти. Це був надзвичайно важливий момент, який перевернув світ приватних підприємців, адже така можливість є надзвичайно привабливою для кожного бізнесмена.

Укрнафта проводить велику кількість тендерів, масштаби яких є рекордними та вражають у матеріальному планіБільш детально познайомитися з ними можна на сайті tender.uub.com.ua. Там можна знайти різноманітні тендери всіх державних підприємств та спробувати взяти участь у декількох з них. Для цього Вам знадобиться лише пройти нескладну реєстрацію та зібрати повний пакет документів, які є обов’язковою вимогою державних підприємств.

До збору документів слід віднестись з максимальною увагою, адже їх кількість може коливатися близько 20 паперів з різних установ. Серед них є відповідні довідки про легітимність бізнесу, про фінансове становище підприємства, обов’язково слід надати докази того факту, що підприємство не є на межі банкрутства та здатне виконати умови договору. Брати участь у проведенні тендеру слід лише в тому разі, коли всі документи є у Вас на руках, адже державні організації надзвичайно ретельно їх перевіряють та можуть відмовити в укладенні угоди за найменшої помилки. Коли Ви ознайомились зі списком необхідних документів та зібрали їх, можна починати випробовувати свою вдачу та зареєструватися для участі у тендері. Таким чином, Ви навіть зможете отримати замовлення від Укрнафти.

Слід знати, що процес проведення тендеру дуже схожий на аукціон, що проходить у три етапиНа першому етапі Вам слід сформувати свою пропозицію для державного підприємства відповідно до тендеру, в якому Ви берете участь. На другому та третьому, цю пропозицію слід покращувати, наприклад, знижуючи вартість послуги. Кожен з етапів триватиме близько кількох хвилин, отже треба заздалегідь продумати свою тактику та починати аукціон вже підготовленим. Переможець обирається системою автоматично, а сам замовник в змозі побачити його лише після закінчення тендеру. Далі наступає період перевірки документів та підписання угоди. Проте якщо в документах переможця буде знайдено помилку, державне підприємство скоріш за все відмовить в укладенні договору та підпише його з кимось іншим. Частіш за все, це той учасник, який ішов на другому місці за результатами. Саме тому до процесу збору документів слід ставитися обережно.

Укрнафта має досить багато різноманітних замовлень, на які регулярно проводить вражаючі тендери. Більш детально з ними можна ознайомитися тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/ukrnafta-tendery-prozorro-vziaty-uchast. Серед замовлень можна знайти різноманітні товари та послуги, які забезпечуватимуть роботу підприємства. Кожен з таких тендерів може бути прекрасною можливістю для приватних підприємств, що працюють у різноманітних галузях.


случайная работа
- разработка дизайна- программирование

Контакты

тел.:
(044) 361-76-69
(044) 223-67-08

моб.:
(097) 963-50-29
(094) 926-46-69

Украина, г.Киев,
ул.Российская, 45Б.

E-Mail:

Наши партнеры

Главная | О нас | Цены | Портфолио | Контакты

© 2006-2011 LiteSoft, Киев